W maju 2018r Biolit rozpoczął współpracę naukową z Górnośląską Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości im. Karola Goduli – to jedna z najstarszych uczelni niepublicznych na Śląsku, kształcąca na kierunkach ekonomicznych, informatycznych i zdrowotnych, założona w Chorzowie, w 1999 roku przez Fundację Edukacji Przedsiębiorczej. Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli jest uczelnią jednowydziałową (Wydział Nowej Ekonomii i Gospodarki Kreatywnej).
W 2012 roku Rzeczpospolita opublikowała ranking „Najlepszych Niepublicznych Uczelni Licencjackich 2011 roku”. GWSP Chorzów jest najlepszą niepubliczną uczelnią licencjacką w Aglomeracji Śląskiej, a drugą w województwie śląskim. GWSP Chorzów uplasowało się na 15 pozycji wśród wszystkich uczelni w kraju[1]. Obecnie uczelnia znajduje się wśród 10 najlepszych uczelni w Polsce wg rankingu opinieouczelniach.pl

W dniu 12 maja 2018r. odbył się pierwszy wykład Biolitu dla II roku studiów niestacjonarnych. Temat wykładu: Naturalne  adaptogeny i ich rola w utrzymaniu zdrowia w badaniach syberyjskich naukowców. Wykład spotkał się z ogromnym zainteresowaniem wśród studentów.

Bardzo cieszymy się z podjętej współpracy i jesteśmy pewni, że okaże się ona owocna i satysfakcjonująca!

 

Translate »