I Międzynarodowa Konferencja Naukowa “Holistic Health & Beauty Conference” z udziałem syberyjskich naukowców.

I Międzynarodowa Konferencja Naukowa “Holistic Health & Beauty Conference” z udziałem syberyjskich naukowców.

to pierwsza tego typu konferencja w Polsce, której celem jest szerzenie wiedzy na temat holistycznego podejścia do zdrowia i urody pacjentów. Tematyka wykładów i prezentacji to m.in zabiegi anti-age, zabiegi z zakresu medical SPA, szeroko pojęta kosmetologia estetyczna, dietetyka i fitoterapia oparta o badania kliniczne syberyjskich ośrodków naukowych.

Holistyka działań w zakresie kosmetologii i medycyny estetycznej to coraz częściej spotykane podejście w nowoczesnych salonach kosmetycznych i klinikach zdrowia i urody. Świadomość szukania rzeczywistej przyczyny i źródła problemu pozwalają na większą skuteczność działań. Pacjenci są coraz bardziej świadomi dostępnych rozwiązań i produktów., nie zapominając o ich pochodzeniu i składzie, na które nierzadko zwracana jest uwaga.

Wyróżnikiem konferencji jest niewątpliwie , połączenie tematyki zdrowia i urody w ujęciu holistycznym. W gronie prelegentów między innymi wystąpią niepodważalne autorytety Uniwersytetu Medycznego w Tomsku (Rosja).

czytaj dalej
Targi BeEco 2017

Targi BeEco 2017

W dniach 13.10.2017 – 15.10.2017 odbyły się Targi ekologicznego stylu życia beEco w Łodzi, na których gościliśmy Nowością w bieżącym roku jest Konkurs o Złoty Medal beECO 2017. Konkurs o Złoty Medal beECO stanie się wyznacznikiem najwyższej jakości dla...

czytaj dalej
Targi ITB w Berlinie

Targi ITB w Berlinie

Targi ITB Berlin są doskonałym sposobem, aby zwiedzić cały świat w ciągu kilku godzin. Są to największe targi turystyczne i bardzo ważne wydarzenie dla całej branży i centrum prezentacji dla branży turystycznej w tym turystyki zdrowotnej. Stoiska i odbywające się na...

czytaj dalej
Translate »