Szanowni Państwo,

 

Od 2014r. reprezentujemy Instytut Naukowo-Badawczy Biolit z Tomska. Jako wyłączny partner na kraje UE pragniemy zaprosić na aktywności Biolitu w 2019 r, który zainauguruje cykl szkoleń naukowych z udziałem profesorów z Syberyjskiego Uniwersytetu Medycznego w Tomsku.

Obecnie spersonalizowana medycyna rozwija się w szybkim tempie dzięki wskazówkom medycyny ANTI-AGE i biohackingowi, a także  dzięki profilaktyce, osobistemu podejściu oraz minimalizacji skutków wpływów chemicznych na organizm. Jedną z metod leczenia w spersonalizowanej medycynie jest fitoterapia i w związku z tym następuje rewolucyjna rewizja wartości, mechanizmów działania substancji roślinnych, adaptogennych oraz  możliwości ich wpływu na regulację stanu zdrowia.

Niniejsze szkolenie nie tylko wzbogaci Wasze doświadczenia i rezultaty, ale sformułuje nowy poziom świadomości dla Waszej działalności.

PIERWSZE AUTORSKIE SZKOLENIE BIZNESOWE Z PROCEDURĄ CERTYFIKATU – „NOWOCZESNA OPTYMALIZACJA STANU MIKROBIOTY, Wstęp do Medycyny Przeciwstarzeniowej”
odbędzie się  w dniu 24.03.2019 w godzinach 10.00-16.00 (z przerwami na posiłki) w Hotelu Silesian Hotel Spa w Katowicach przy ul. Szybowcowa 1A (przy autostradzie A4, w okolicach Doliniy 3 Stawów).

Szczegóły uczestnictwa: pobierz (Zaproszenie na szkolenie).
Zarys tematyczny programu szkolenia: pobierz (Program szkolenia).

Koszt szkolenia z dofinansowaniem funduszy UE wynosi 500zł.
O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.
Ilość miejsc jest ograniczona.

Dla zapoznania się z jednym z prelegentów przedstawiamy między innymi wykład profesor Larysy Stiepanownej Sotnikowej podczas Konferencji w Ciechocinku w „Uzdrowisku Pod Tężniami” im. Jana Pawła II w 2018r.:
https://www.youtube.com/watch?v=2TT8TTptri8
https://www.youtube.com/watch?v=bZTOPwU6IDw
https://www.youtube.com/watch?v=8MtU4oTTNCs

 

Prelegentami szkolenia są:


Sotnikowa Larisa Stepanowna
Doktor nauk medycznych, profesor Wydziału Położnictwa i Ginekologii, SSMU,
Dyrektor Centrum Naukowo-Klinicznego Zdrowia Hormonalnego (Tomsk),
Prezes Interdyscyplinarnego Stowarzyszenia Specjalistów Medycyny Anti-Aging,
Przewodniczący Międzyregionalnej Organizacji Publicznej ds. Ochrony Praw Pacjentów „Unia Niezależnych Ekspertów”

 


Sotnikow Alexey Aleksjejewicz
lekarz medycyny, profesor
Wiceprezydent, Interdyscyplinarne Stowarzyszenie Specjalistów Medycyny Anti-Aging,
autor unikalnych odkryć dotyczących anatomii funkcjonalnej w gastroenterologii i mammologii.

 


Walentyna  Nikołaejwna Burkowa
generalny dyrektor Instytutu Naukowo-Badawczego  Biolit  z  Tomska RF,  –  doktor  nauk  chemicznych, profesor zwyczajny Rosyjskiej Akademii Nauk Przyrodniczych i Członek Komitetu Ekspertyz Efektywności Produktów Zdrowotnych i Technologii Biomedycznej Rady Naukowej Rosyjskiej Akademii Nauk.

 

Szkolenie organizowane jest z 80% dofinansowaniem ze źródeł funduszy UE. Organizatorem szkolenia Biolitu jako partnera szkoleniowego jest „Oświata i Biznes” Sp. z o.o. – akredytowana instytucja przy Państwowej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, działająca w ramach tzw. Bazy Usług Rozwojowych.

Koszt szkolenia stanowi kwotę 2500zł, która  w 80 %  będzie  podlegała dofinansowana ze źródeł funduszy UE i  dla uczestnika szkolenia wynosi wpłatę w kwocie 500zł netto, która stanowi 20% wkładu własnego (na podstawie faktury za szkolenie).

Szanowni Państwo organizacja tak unikalnego  szkolenia z udziałem gości z Syberii, które tworzymy przy wsparciu środków unijnych  wymaga szeregu zabiegów dopełnienia czynności wniosku o dotacje, w związku z tym prosimy o zapoznanie się z załącznikami i nadesłanie do dnia 15.02 stosownej dokumentacji do udziału w szkoleniu z dofinansowaniem.

Szczegóły uczestnictwa: pobierz (Zaproszenie na szkolenie).
Zarys tematyczny programu szkolenia: pobierz (Program szkolenia).

Jeśli Państwo pragną uczestniczyć w szkoleniu z pominięciem drogi dotacji UE, prosimy o kontakt telefoniczny i mailowy celem potwierdzenia i ustalenia warunków uczestnictwa.

Serdecznie zapraszamy.

Translate »