Targi ITB Berlin są doskonałym sposobem, aby zwiedzić cały świat w ciągu kilku godzin. Są to największe targi turystyczne i bardzo ważne wydarzenie dla całej branży i centrum prezentacji dla branży turystycznej w tym turystyki zdrowotnej.

Stoiska i odbywające się na targach wystawy podzielone są według kontynentów oraz według segmentów rynku, więc dla każdego coś się znajdzie: Book World, ITB Business Travel Days, Rejsy, Turystyka kulturowa, Doświadczenie, Przygoda i ekoturystyka, Turystyka zdrowotna. Powierzchnia wystawowa to 150 tysięcy metrów kwadratowych.

Oficjalnym krajem partnerem ITB 2017 była Botswana.

 

W targach bierze udział:

krajów

wystawców

Kraj Ałtajski gdzie mieści się Biolit co roku bierze aktywny udział w targach ITB Berlin propagując ekologicznie czyste tereny Ałtaju, bogactwo przyrody z jej uzdrawiająca mocą.

Warto wspomnieć, że Biolit w planach rozwoju uwzględnia organizację wyjazdów zdrowotnych na Ałtaj.

 

Ogromny potencjał leczniczy jakim dysponuje Kraj Ałtajski jest wykorzystywany w tradycji  naturalnej medycyny fitoterapeutycznej. Dziś możemy przybliżyć te możliwości również klientowi z całej UE.

Stoisko Biolitu cieszyło się dużym zainteresowaniem zwiedzających. Nawiązano obiecujące kontakty z partnerami niemieckimi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Kliknij na zdjęcie by otworzyć galerię.

Na targach ITB spotkać można przedstawicieli najbardziej egzotycznych zakątków świata:

Translate »