Targi „Bliżej Zdrowia, Bliżej Natury” w Katowicach odbyły się dn. 17-19 listopada 2017 r. Wzięliśmy aktywny udział w tym wydarzeniu. Firma Biolit Europe miała nie tylko swoje stoisko na targach, ale i poprowadziliśmy wykład oraz warsztaty:

Wykład Biolitu odbył się dnia 18.11 o g.15.45 , poprowadziła go pani mgr Halina Jurkowska. Temat wykładu brzmiał: „Chcesz usuwać przyczyny, czy tylko objawy dolegliwości? Poznaj kliniczne rozwiązania syberyjskich naukowców„. Warsztaty towarzyszące poprowadzili mgr Halina Jurkowska, mgr inż Tomasz Lipiński: „Syberyjska medycyna przeciwstarzeniowa w praktycznych terapiach przyczynowych

Wśród zagadnień przywracania homeostazy poruszyliśmy tematykę zdrowia związaną z utrzymaniem prawidłowej funkcji:

– wegetatywnego układu nerwowego,

– mikrobioty jelit,

– układu hormonalnego,

– układu krążenia,

– układu kostno-stawowego.

Podzieliśmy się z uczestnikami doświadczeniami zdobytymi podczas wizyty na Ałtaju. Podczas warsztatów odbyła się degustacja  m.in. unikalnych preparatów ziołowych z roślin adaptogennych oraz preparatów na bazie substancji z poroża jelenia pantowego.

W imieniu organizatorów i na prośbę red. Niny Greli , prekursora targów Bliżej Zdrowia Bliżej natury reprezentująca Biolit Europe mgr Halina Jurkowska dostąpiła zaszczytu uroczystego otwarcia 46 edycji targów.

Zdjęcie z otwarcia targów:

Zdjęcie wykonane przez reporterów gazety Dziennik Zachodni. Kliknij tu aby zobaczyć artykuł.

Reportaż z Targów w TV Silesia:

Translate »