W dniach 13.10.2017 – 15.10.2017 odbyły się Targi ekologicznego stylu życia beEco w Łodzi, na których gościliśmy

Nowością w bieżącym roku jest Konkurs o Złoty Medal beECO 2017. Konkurs o Złoty Medal beECO stanie się wyznacznikiem najwyższej jakości dla produktów ekologicznych i naturalnych nieżywnościowych, prezentowanych na targach. Firma Biolit Europe Sp. z o.o. i nasz produkt – naturalny suplement diety o nazwie Florenta – wodny wyciąg jodły syberyjskiej ma zaszczyt znaleźć się wśród grona najlepszych produktów naturalnych nominowanych do złotego Medalu be Eco 2017. Zgłoszone produkty oceniane są w 5 kategoriach: produkty ekologiczne, produkty naturalne, produkty innowacyjne, produkty hipoalergiczne oraz produkty wegańskie.

Targi zaowocowały licznymi kontaktami biznesowymi, a produkty Biolitu cieszyły się ogromnym uznaniem klientów odwiedzających targi.

Przeprowadzono również rozmowy z organizatorami Targów be Eco celem umocnienia współpracy w obszarze popularyzacji badań naukowych i wiedzy z zakresu endoekologii.

Kliknij, aby powiększyć zdjęcia:

Prof. zw. dr hab. n. chem. Walentyna Nikołajewna Burkowa, Profesor zwyczajny Rosyjskiej Akademii Nauk, generalny dyrektor Instytutu Badawczo-Produkcyjnego z Tomska wygłosiła podczas targów cenny wykład dot. wpływu adaptogenów z Syberii na wegetatywny układ nerwowy. pt. „Naturalne adaptogeny z Syberii i Ałtaju i ich wpływ na wegetatywny układ nerwowy w badaniach syberyjskich naukowców”

Wykład tłumaczony przez oraz współprowadzony z przedstawicielem Instytutu Naukowo-Badawczego Biolit w Polsce i UE Haliną Jurkowską.

Wykład odkrył nieznane polskiemu słuchaczowi obszary nauki obejmujące mechanizmy działania adaptogenów i niespotykane w Europie perspektywy terapeutyczne, jakie można tworzyć korzystając z wyłącznie naturalnych, czystych substratów organicznych pochodzących z najbardziej ekologicznej części świata. Może szokować, że tak efektywne metody leczenia są często w przysłowiowym zasięgu ręki. Jednak prawdziwa wartość terapeutyczna adaptogenów może być oceniona i doceniona dopiero teraz w XXI wieku dzięki ogromowi badań naukowych i testów klinicznych. Była to egzotyczna wyprawa w głąb nauki i w bezkresne przestrzenie Syberii i Ałtaju. 

Translate »