W styczniu wygłosiliśmy trzy wykłady dotyczące fitoterapii i zdrowia, wypełniając tym samym przyświecającą nam ideę i misję firmy – promocję wiedzy o zdrowiu i ziołolecznictwie. Wzięliśmy również udział w targach i szkoleniach.
Odwiedziliśmy Katowice, Łódź i Ciechocinek. Wszystkie przeprowadzone imprezy były dużym sukcesem dla Biolitu a wykłady cieszyły się dużym zainteresowaniem.
Zapraszamy do zapoznania się z tymi wydarzeniami:

21 stycznia, Katowice – Targi Zdrowia Rodziny

Międzynarodowe Centrum Kongresowe przy Spodku
Na targach wygłosiliśmy wykład pod tytułem Najnowsze osiągnięcia medycyny naturalnej w unikalnych w skali Europy badaniach naukowców z zachodniej Syberii, który spotkał się z pozytywnym odbiorem publiczności.
Na Targach Zdrowia Rodziny w Katowicach zaprezentowaliśmy się również spotykając się z Państwem przy naszym stoisku.

27 stycznia, Łódź –  Nasz wykład

Nasz wykład o Najnowszych metodach stosowania fitoterapii przez syberyjskich naukowców w chorobach cywilizacyjnych Europy odbył się w Łódzkim Domu Kultury. 

 

Otrzymaliśmy Dyplom z Łódzkiego Klubu Kosmobiologii istniejącego przy Łódzkim Domu Kultury za wkład za propagowanie najnowszych metod i technologii fitoterapeutycznych opracowanych w badaniach syberyjskich naukowców.

28 stycznia, Ciechocinek – Zjazd Zielarski

Zjazd Zielarski w Ciechocinku obfitował w wiele wrażeń. Podczas zjazdu, oprócz targów, miały miejsce liczne szkolenia i wykłady.
Nasz wykład dotyczył Nowych bezpiecznych leków przyrody z zachodniej Syberii w chorobach zakaźnych i przewlekłych.
Translate »