Nagrody przyznane firmie Biolit Europe

Firma Biolit Europe z chęcią prezentuje się na rozmaitych targach i dzieli się swoją wiedzą. Ostatnio zaszczycono nas następującymi prestiżowymi nagrodami:

Diabetica Expo 2016

 

Na XX Ogólnopolskim Sympozjum Diabetologicznym i XIV Ogólnopolskim Forum Profilaktyki i Leczenia Otyłości Diabetica Expo 2016 zdobyliśmy zaszczytne IIIcie miejsce za najlepsze suplementy dla diabetyków w Polsce. Dodatkowo firma została wyróżniona przez gremium naukowe za najlepszą i najbardziej wartościową prezentację związana z profilaktyką diabetologiczną.

Bliżej zdrowia, bliżej Natury

Na XLIV Targach „Bliżej Zdrowia Bliżej Natury” firma Biolit, reprezentowana przez panią profesor Walentynę Nikołajewnę Burkową została nagrodzona za swoją działalność i innowacyjne technologie zastosowane w naszych produktach dla wspomagania obszarów naszego organizmu odpowiedzialnych za zdrowie i jakość wieku podeszłego. Pani profesor otrzymała podziękowania za wytyczenie najlepszej drogi do długowieczności.

Z dumą ogłaszamy, że zostaliśmy uhonorowani wyróżnieniem w postaci dyplomu i odznaki od Polskiego Stowarzyszenia Diabetologicznego za wkład w walce z cukrzycą w działaniach na terenie Polski. Udzieliliśmy charytatywnej serii wykładów dotyczącego walki z cukrzycą z okazji Dni Walki z cukrzycą.
Odwiedziliśmy Skarżysko Kamienne, Toruń, Lidzbark, Olsztyn,  Działdów i Lidzbark Werski.

Bardzo dziękujemy za docenienie naszych starań związanych z szerzeniem wiedzy dotyczącej zdrowia człowieka i natury, które są głęboko wpisane w filozofię i misję firmy.

 

Zapraszamy do notatki  po więcej zdjęć i informacji.

5 nagród międzyregionalnego konkursu Najlepsze towary i usługi Syberii GEMMA. 

25 lat badań naukowych Biolitu nad prozdrowotnymi właściwościami produktów zostały docenione w międzynarodowych konkursach Najlepsze towary i usługi z Syberii GEMMA-2006 w kategorii naturalnych suplementów diety i produktów żywnościowych.

Ekstrakt z korzenia łopianu majowego pod nazwą Toksidont-maj został nagrodzony złotym medalem.

Inne nagrody:

Grand-prix wystawy i targów MIEDSYB 2008
Za utworzenie wysokotechnologicznego przedsiębiorstwa o bogatym asortymencie ekologicznie czystych suplementów diety i środków do zewnętrznego zastosowania.

Zdobyty w konkursie Międzynarodowej Akademii Jakości i Marketingu
Złoty medal ”Europejska jakość”

Medal
Za opracowanie programu profilaktycznej i rekonstrukcyjnej medycyny na bazie suplementów diety własnej produkcji

Dyplom  na 16 międzynarodowej Wystawie w dziedzinie medycyny i ochrony zdrowia „Jenisej medica”
Za wykorzystanie Toksidont-maj we współczesnych programach zdrowotnych

Honorowy medal Akademii Nauk Przyrodniczych
Za praktyczny wkład we wzmocnienie zdrowia nacji

10 medali z Syberyjskich targów MIEDSYB

Translate »