7 Października 2017 w Poznaniu odbyła się Konferencja i Targi Zdrowych Produktów „Żyj Naturalnie”, gdzie swój wykład wygłosiła Profesor zwyczajny Rosyjskiej Akademii Nauk, generalny dyrektor Instytutu Badawczo-Produkcyjnego z Tomska.

„Szerokie zainteresowanie badaniami klinicznymi syberyjskich naukowców zaowocowało zaproszeniem prof. W. Burkowej do Europy, gdzie przy udziale rosyjskiej kadry naukowej jest organizatorem szkoleń dla lekarzy, farmaceutów i studentów studiów medycznych. Szkolenia posiadają akredytację Syberyjskiego Państwowego Uniwersytetu Medycznego.” – fragment informacji o nas z materiałów organizatorów konferencji.

Kliknij, aby uzyskać więcej informacji o programie konferencji

Wykład pani profesor, pod tytułem „Naturalne adaptogeny i ich rola w utrzymaniu zdrowia w badaniach syberyjskich naukowców” przybliżył słuchaczom niedocenianą wiedzę z zakresu fitoterapii i wpływu naturalnych substancji na ciało człowieka. Można było nie tylko posłuchać o tym, jak pełnymi garściami czerpać z dobrodziejstw natury. ale i dowiedzieć się, jak przebiegały badania syberyjskich naukowców stawiające sobie za cel zwiększenie ogólnej wydolności i witalności organizmu oraz poznać ich wnioski. Badania te owocujące poprawieniem zdrowia, samopoczucia i jakości życia wielu ludzi stały się podstawą opracowania składów naturalnych suplementów diety Biolit.

 

Translate »