Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Jeśli są Państwo zainteresowani wzbogaceniem oferty swojej apteki lub sklepu o produkty naszej firmy, prosimy o kontakt. Z chęcią ustalimy szczegóły współpracy i satysfakcjonujące dla obu stron warunki.

Wstępne warunki współpracy dla partnerów handlowych w zakresie sprzedaży produktów Biolitu

1. Partner handlowy współpracujący z wyłącznym dystrybutorem produktów Biolit na UE firmą Biolit Europe Sp. Z O.O. Zobowiązany jest do:
a) przekazywania klientom wyłącznie materiałów reklamowych i promocyjnych dostarczanych mu przez Dystrybutora Biolit Europe Sp. Z O.O. lub samodzielnie i na własny koszt opracowanych materiałów po uprzednim zatwierdzeniu ich przez Dystrybutora Biolit Europe Sp. Z O.O. w formie pisemnej,
b) nie uczestniczenia w żadnego rodzaju imprezach promocyjnych lub targowych bez zgody Dystrybutora Biolit Europe Sp. Z O.O. wyrażonej na piśmie,
c) udzielania klientom profesjonalnych informacji o Towarach i pomocy przy wyborze odpowiedniego z punktu widzenia potrzeb klienta rodzaju Towaru,
d) przekazywania Dystrybutorowi Biolit Europe Sp. Z O.O. informacji pomocnych do badań marketingowych dotyczących bieżących i potencjalnych klientów, ich opinii o Towarach, działającej na Terytorium Polski,
e) sprzedaży Towarów w ich oryginalnych opakowaniach dostarczonych przez Dystrybutora Biolit Europe Sp. Z O.O.,
f) zapewnienia właściwych warunków transportu oraz przechowywania wszystkich towarów nabytych od Dystrybutora Biolit Europe Sp. Z O.O.,
g) nie sprzedawania towarów, kupionych od Dystrybutora Biolit Europe Sp. Z O.O. na Allegro i zbliżonych charakterem  handlowych portalach, w systemie marketingu wielopoziomowego (MLM), marketingu sieciowego, systemu partnerskiego oraz innych zbliżonych do nich systemów sprzedaży.
2. Dystrybutor Biolit Europe Sp. Z O.O. oświadcza, że jest wyłącznie uprawniony do praw ochronnych na znaki towarowe, którymi opatrzone są towary.
3. Dystrybutor Biolit Europe Sp. Z O.O. udziela partnerom handlowym upoważnienia do używania znaków towarowych oraz innych oznaczeń Dystrybutora Biolit Europe Sp. Z O.O.  wyłącznie dla celów sprzedażowych, w wewnętrznym systemie sprzedaży  prowadzonej przez partnera handlowego . Posługiwanie się  i wykorzystywanie znaków towarowych oraz innych oznaczeń Dystrybutora Biolit Europe Sp. Z O.O przez parterów handlowych w celu reklamy we wszelkiego rodzaju środkach masowego przekazu, jak radio, telewizja, prasa, czy Internet jest zabronione przez Dystrybutora Biolit Europe Sp. Z. O.O.
4. Wyrażenie zgody i zakresu na posługiwanie się znakami towarowymi Dystrybutora Biolit Europe Sp. Z O.O. w celach marketingowych, może być udzielone partnerowi handlowemu jedynie w formie pisemnej,  odrębnej j umowy dystrybucyjnej na indywidualnych zasadach.
5. Wykorzystywanie zastrzeżonego znaku towarowego oraz innych oznaczeń producenta Biolit Sp. Z O.O. oraz dystrybutora Biolit Europe Sp. Z O.O.  przez partnera handlowego w nieuprawniony sposób narusza zapisy ustawy Prawo własności przemysłowej (Dz. U. z 2015r., poz. 1410 z późn. zm).

Umowy dla partnerów handlowych i aktualne promocje

Prosimy o kliknięcie w znaczek „+” aby rozwinąć.

 

Formularz kontaktowy

15 + 10 =

Dlaczego warto włączyć Biolit do swojej oferty?

Produkty potrzebne i poszukiwane przez klientów
Jakość suplementów poparta badaniami naukowymi patentami – rzadkość na rynku suplementów
Prestiżowe nagrody zwiększające zaufanie klienta
Dynamicznie rozwijająca się firma – duże możliwości rozwoju

Doskonale wpisujemy się w potrzeby Państwa klientów

Polacy coraz bardziej interesują się zdrowiem własnym oraz swoich bliskich. Odbija się to w rosnącej popularności zdrowej żywności, ekologicznych produktów czy suplementów diety, rosnącej nieufności do syntetycznych zamienników naturalnych produktów. Rośnie także świadomość konsumencka naszych klientów. Coraz częściej oczekują oni wysokiej jakości i marki, której można zaufać.

Naturalne suplementy diety Biolit idealnie wpisują się w powyższe oczekiwania. Oferujemy suplementy produkowane z całkowicie naturalnych składników, zbieranych na nieskażonych terenach kraju ałtajskiego. Biolit czuwa nad swoimi produktami od zbioru ziół i składników po produkcję poddając je naukowym badaniom i używając opatentowanych metod co zapewnia wysoką jakość naszych suplementów i wiarygodność marki. Nasi klienci zauważają rzeczywiste działanie prozdrowotne naszych produktów.

Co wyróżnia Biolit? Badania naukowe i patenty 

 

Przedkliniczne i kliniczne badania produktów wykonywane są w zakresie wymogów preparatów leczniczych, co jest rzadkością w branży kosmetyków/suplementów.

Jesteśmy firmą z silnym poczuciem misji rozprzestrzeniania wiedzy o zdrowiu, profilaktyce i leczeniu. Chętnie dzielimy się wiedzą współpracujących z Biolitem naukowców. Przykładem takich działań są artykuły publikowane w dziale Edukacja i nasza aktywność na Facebooku i YouTube. Przyciąga to klientów świadomych, interesujących się tematyką zdrowia i ziołolecznictwa.

Biolit stosuje 15 różnych technologii wytwarzania, z których 11 jest opatentowanych. Opatentowano także 24 wynalezione środki lecznicze wraz ze sposobami ich wytwarzania. Firma Biolit posiada 50 patentów na znak towarowy.

Strategicznym partnerem Biolit Sp. z o.o jest Syberyjski Państwowy Uniwersytet Medyczny (w Tomsku). Nowe naukowe badania i wiedza wysoko wykwalifikowanych współpracowników uniwersytetu medycznego są wdrażane do produkcji przez specjalistów firmy Biolit.

Na podstawie przeprowadzonych w związku z produktami i metodami produkcji badań opublikowano liczne prace naukowe:

prac doktorskich

habilitacje

monografie

ponad 500 naukowych publikacji w prasie rosyjskiej i zagranicznej

Wielokrotnie nagradzana marka

Możemy poszczycić się wieloma nagrodami i certyfikatami. Nasze ostatnie osiągnięcia to:

Na XX Ogólnopolskim Sympozjum Diabetologicznym i XIV Ogólnopolskim Forum Profilaktyki i Leczenia Otyłości Diabetica Expo 2016 zdobyliśmy zaszczytne IIIcie miejsce za najlepsze suplementy dla diabetyków w Polsce. Dodatkowo firma została wyróżniona przez gremium naukowe za najlepszą i najbardziej wartościową prezentację związana z profilaktyką diabetologiczną.

Na XLIV Targach „Bliżej Zdrowia Bliżej Natury” firma Biolit, reprezentowana przez panią profesor Walentynę Nikołajewnę Burkową została nagrodzona za swoją działalność i innowacyjne technologie zastosowane w naszych produktach dla wspomagania obszarów naszego organizmu odpowiedzialnych za zdrowie i jakość wieku podeszłego. Pani profesor otrzymała podziękowania za wytyczenie najlepszej drogi do długowieczności.

Dynamicznie rozwijająca się firma

Firma Biolit może poszczycić się 25-cio letnim doświadczeniem. Jednak na rynku polskim nie działamy tak długo. Na naszym rodzimym rynku wzbudzamy zainteresowanie będąc nowinką oferując unikalne w skali Europy produkty.

Nasza firma stale się rozwija i zdobywa nowych sympatyków. Jesteśmy pełni zapału do pracy. Dzięki aktywności w mediach społecznościowych, częstych udziałach w targach i wykładach wzbudzamy coraz większe zainteresowanie rynku. Budujemy silną markę, a Państwo mogą stać się jej częścią!

Sklepów partnerskich na terenie Polski

w tym niedawno dołączone

Sklepy partnerskie, z którymi współpracujemy:

 

 

 

 

Andrespol

"Smaki Natury", Delikatesy Ekologiczne, ADRES: ul. Rokicińska 122, KONTAKT: www.aleeko.pl

Bielsko-Biała

"Lalima Diamond Med", Adres: ul. Kunickiego 9, 43-300 Bielsko-Biała

Kom: +48 508 134 550E-mail: kontakt@lalima-bielsko.pl


Łodź

"AleEko", Delikatesy Ekologiczne, ADRES: ul.Łagiewnicka 101, KONTAKT: www.aleeko.pl

"Apteka pod białym orłem", ADRES: ul. Piotrkowska 46, 90-265, KONTAKT: tel. 42 630 00 68, www.apteka-pbo.com.pl

Mysłowice

"Malwa", Sklep Zielarski, Iwona Karwaczyńska, ADRES: ul. Grunwaldzka 4

 

 

"U FARMACEUTY", Zielarnia, ADRES: ul. Strumieńskiego 12, 41-400
General Hemp Marketing Sp. z o.o., ul. Kościelniaka 26a, 41-409 MysłowiceTel: +48533339694Email: sklep@gmhemp.pl

Zagórze

"Malwa", Sklep Zielarski, Iwona Karwaczyńska, ADRES: ul. Braci Mieroszowskich 57

Opole

"THYMI", Sklep zielarsko-medyczny, Mariusz Zieliński, ADRES: ul. Sosnkowskiego 4a/15

Kraków

"SIN GROUP", SP. Z O.O, ADRES: ul. Plac Matejki 5/22

 

 

 

 

Apteka, Adres: ul. Studencka 7, 30-001

Proszowice

"Apteka Na Rogu", ADRES: ul. Partyzantów 2

Imielin

Sklep Zielarski, Adrian Brajlich, ADRES: ul.Piotra Skargi 1

Katowice

"PRYM", Sklep Zielarsko-Medyczny, ADRES: ul. Kochanowskiego 4

 

 

 "Świat Zdrowia", Sklep Zielarsko-Medyczny, ADRES: ul. Teatralna 2

Akademia Dźwięku  i Gabinet Medycyny Naturalnej Dotyk dla Zdrowia, Arkadiusz Trześniowski ul. Sowińskiego 19/83, Katowice 40-018 tel. 513327133

Siemianowice

Sklep Zielarsko-Medyczny w Przychodni Zdrowia I piętro, ADRES: Siemianowice ul. Jana Pawła II 1

Bytom

Sklep Zielarsko-Medyczny, ADRES: ul. Strzelców Bytomskich 234c

Racibórz

Sklep Zielarsko-Medyczny, ADRES: ul. Odrzańska 7

Jasło

"GREEN-MED". Sklep Zielarsko-Medyczny, Urszula Wolańska, ul. Karmelicka 6, 38-200 KONTAKT: greenmedsklep@interia.pl   www.green-med.pl

Rumia

"HERBOSFERA" Sklep zielarsko-medyczny, ul. Wybickiego 9a, 84-230

Ciechocinek

Klinika Uzdrowiskowa "Pod Tężniami" im. Jana Pawła II ul. Warzelniana 7 87-720 Ciechocinek www.podtezniami.pl

Poznań

Wielkopolskie Centrum Promocji Zdrowia Sp. z o.o. 60-204 Poznań, ul. Górki 6 tel. +48 61 663 32 30, fax +48 639 25 35 kom +48 501 080 133WWW: www.naturoterapia.net 

 

Zielarnia „Sanitas Ex Natura”, Ul. Kraszewskiego 4 60-518 Poznań, Tel. 61 848 30 30

Wrocław

CluMed Lidia Zadrozna  tel. +48 500860027 , Ryszard Sachajko tel. +48602290082 , 54-613 Wroclaw, ul. Krzemieniecka 96

Swarzędz

Zielarnia "Sanitas Ex Natura", Ul. Piaski 862-020 Swarzędz, Tel. 61 817 29 49

 

Certyfikowani Partnerzy w programach fitoterapeutycznych:

Ciechocinek

Klinika Uzdrowiskowa  „Pod Tężniami” im. Jana Pawła II WWW: http://www.podtezniami.pl/

Poznań

Wielkopolskie Centrum Promocji Zdrowia Sp. z o.o. 60-204 Poznań, ul. Górki 6 tel. +48 61 663 32 30, fax +48 639 25 35 kom +48 501 080 133

WWW: www.naturoterapia.net

Katowice

Akademia Dźwięku  i Gabinet Medycyny Naturalnej Dotyk dla Zdrowia, Arkadiusz Trześniowski ul. Sowińskiego 19/83, Katowice 40-018 tel. 513327133

 

 
 

Komentarze Facebook

Szanowni Państwo, sklep przechodzi konserwację i tymczasowo wyłączyliśmy możliwość kupowania. Przepraszamy za utrudnienia. Zamknij